Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Autoklaw to urządzenie sprawdzające się w każdym gabinecie medycyny estetycznej, studio tatuażu lub piercingu oraz w wielu innych miejscach, w których higiena stanowi bardzo ważną kwestię dla bezpieczeństwa pacjentów. Korzystając z niego można uniknąć przenoszenia na narzędziach szkodliwych zanieczyszczeń.

Gdy urządzenie pracuje, w jego wnętrzu powstaje bardzo wysokie ciśnienie oraz temperatura, które niszczy wszystkie przetrwalniki oraz żywe mikroorganizmy. Przed użyciem pojemnik jest szczelnie zamykany, a dezynfekcja odbywa się za pomocą gorącej pary wodnej pod ciśnieniem. Narzędzia zdezynfekowane wewnątrz autoklasu, mogą być bezpiecznie ponownie użyte.

Zaletą dostępnych w naszym asortymencie Autoklawów jest bardzo cicha praca. Można przy nich prowadzić normalną rozmowę lub odprężyć się między wizytami kolejnych klientów. Ponadto urządzenia mają niewielkie rozmiary, co sprawia, że ich przenoszenie jest bardzo łatwe. Ich szybka praca sprawia, że narzędzia są czyste i bezpieczne już po zaledwie 7 minutach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl