Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Nail Art.

Puść wodze fantazji i daj się ponieść kreatywności. Twórz zdobienia, które zachwycą niejedną klientkę, a dla Ciebie będą źródłem satysfakcji i zadowolenia. Łącz kolory, faktury i struktury, wykorzystaj szeroką gamę produktów Nail Art przeznaczonych do wykonywania niebanalnych zdobień.

Żele do zdobień Nail Art.

Dostępne są w dwóch wariantach – brylantowy o wielowymiarowym efekcie biżuterii i bardziej klasyczny kremowy zarówno do podstawowych, jak też bardziej zaawansowanych zdobień. Zachwycają mocną pigmentacją i szeroką paletą barw.

Pyłki Nail Art.

Można je aplikować na dwa sposoby – sypiąc na nieutwardzony top lub wcierając w warstwę dyspersyjną. Występują w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy z ich wykorzystaniem tworzyć szlachetne stylizacje w jasnych i ciemnych barwach.

Atramenty Nail Art.

Niezawodne atramenty do tworzenia akwareli, dymków, marmurków i rozmyć. Są mocno napigmentowane, przez co zawsze kolor jest intensywny i wyrazisty. Atramenty można ze sobą łączyć, tworząc efektowne, wielobarwne stylizacje.

Pigmenty w tubce.

Cechują się gęstą konsystencją, pełnym kryciem już przy jednej warstwie oraz dużą plastycznością i tym samym łatwością aplikacji. Znalazły swoje zastosowanie w takich zdobieniach, jak pejzaże, ornamenty i one stroke. Warto stosować ponadto przy bardziej precyzyjnych liniach i konturach. Tubka umożliwia kontrolowanie ilości aplikowanego pigmentu.

Nail Art

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl