Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Myjka ultradźwiękowa to urządzenie niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, gabinecie medycyny estetycznej i nie tylko. Dzięki niej można zapewnić bezpieczeństwo swoim klientkom, poprzez dezynfekcję narzędzi między zabiegami.

Należy pamiętać, że dezynfekcję można stosować tylko w przypadku narzędzi, które nie są jednorazowe i stosuje się je podczas zabiegów, podczas których nie dochodzi do rozerwania lub rozcięcia naskórka. Urządzenia tego typu działają dzięki wykorzystaniu zjawiska kawitacji zachodzącej w roztworze myjącym. W efekcie pojawiają się fale ciśnieniowe, wywołane poprzez implodujące pęcherzyki powietrza.

Korzystając z myjki ultradźwiękowej można zdezynfekować różnego rodzaju narzędzia, pozbywając się wszelkich zanieczyszczeń. Produkt doskonale sprawdza się również w przypadku zabrudzeń uciążliwych oraz bardzo trudnych do usunięcia. Dzięki nim czyszczenie przebiega szybko, a narzędzia stają w pełni bezpiecznie dla klientów.

W ofercie posiadamy szeroki wybór modeli, pochodzących od znanego producenta Activeshop i różniących mię między sobą pojemnością, dzięki czemu z łatwością można wybrać odpowiedni do swoich potrzeb.

Myjki ultradźwiękowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl