Opcje przeglądania

Wybór odpowiedniego koloru stylizacji paznokci ma ogromne znaczenie. Musi to być odcień podobający się osobie, która go będzie nosić, pasujący do jej indywidualnego stylu, czy konkretnej kreacji. Chcąc ułatwić klientkom podjęcie decyzji, warto przedstawić im jak największą gamę barw do wyboru. Tutaj z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie wzorniki oraz ekspozytory.

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów. Wzorniki pozwalają na zademonstrowanie lakieru na plastikowej płytce imitującej paznokieć. Dzięki nim klientki będą mogły zobaczyć, jak ostatecznie będzie prezentował się lakier. W ten sposób będą wiedzieć czego się mogą spodziewać, co ułatwi podjęcie decyzji.

Oferujemy także ekspozytory wiszące i stojące. Korzystając z nich można zaprezentować klientkom pełna ofertę dostępnych lakierów. Dzięki temu wybór odpowiedniego odcienia będzie dużo łatwiejszy, a klientka z łatwością będzie mogła porównać wszystkie dostępne lakiery. Jeśli szukasz wyposażenia do swojego gabinetu, wzorniki i ekspozytory z pewnością będą dobrą inwestycją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl